Infolinia: 801 61 62 61 | 794 464 464 | 12 631 38 30 Live chat: zostaw wiadomość
 •  

  Miejsce użytkowania:
  * nie wybrano

 •  

  Przeznaczenie do druku:
  * nie wybrano

Krok   Potrzebuję drukarki:
 • Producent urządzenia:

  * nie wybrano

  Brother Canon Dymo Epson HP Konica-Minolta Kyocera-Mita Lexmark Oki Printronix Ricoh Xerox Zebra 
 • Seria urządzenia:

  * nie wybrano

 • Model urządzenia:

  * nie wybrano

Zobacz

Printronix P7215 + Staker (P7215 + układarka)

Podstawowe parametry produktu:

kod producenta: P7215STAKER
gwarancja: 12 miesięcy - naprawa u klienta
Rekomendacja: jakość produktu

Opis produktu:

P7000 KONSTRUKCJA NOWEJ GENERACJI
Firma Printronix jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań druku przemysłowego z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Swą doskonałą reputację zawdzięcza nie tylko projektowaniu i produkcji nowatorskich konstrukcji, ale przede wszystkim wyjątkowemu serwisowi i opiece technicznej.
Konstrukcja drukarek liniowych Printronix P7000TM zawiera...
Zobacz pełny opis
produkt wycofany
z oferty

Uwagi:

Model "P7215 + Staker" jest wzbogacony o możliwość automatycznego układania arkuszy, poza tym jest analogiczny do modelu P7215.

Producent nie dołącza kabla USB/LPT

Zapytaj o produkt:

Agnieszka Michałowska e-mail: tel. +48 12 631 38 42
Dział handlowy e-mail: tel. +48 794 464 464

Szczegółowe informacje:

Parametry
Opis
Opinie
Nick:
Treść:
Przepisz kod:
token
Informujemy, że z dniem 29 lutego 2020 r. administratorem danych osobowych w naszym sklepie jest Centrum Druku AM Stachura sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-054), ul. Czarnowiejska 43, KRS: 0000830855. Twoje dane przetwarzane będą w celach związanych z obsługą zapytań i realizacją zamówień zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – RODO.
Parametry podstawowe
technologia druku
Matryca liniowa uderzeniowa
maksymalna ilość kopii
6
wydajność taśmy
do 90 mln znaków
poziom hałasu
max 52 dB
Parametry Druku
rozdzielczość druku
180 dpi
szybkość drukowania tekstu
do 1500 linii/min
szybkość drukowania grafiki
do 187 cali/min
szybkość wysuwu papieru
do 25 cali/sek
gęstość druku
10 znaków/cal (z wyłączeniem NLQ dla 20)
12 znaków/cal (z wyłączeniem NLQ dla 20)
13,3 znaków/cal (z wyłączeniem NLQ dla 20)
15 znaków/cal (z wyłączeniem NLQ dla 20)
17,1 znaków/cal (z wyłączeniem NLQ dla 20)
20 znaków/cal (z wyłączeniem NLQ dla 20)
gęstość pionowa
6 linii/cal
8 linii/cal
10,3 linii/cal
Obsługa Nośników
gramatura papieru
do 375 g/m²
ilość podajników w standardzie
1
opcjonalny podajnik papieru
tak
układarka
tak
szerokość wydruku w calach
13,6 cali
możliwość cofnięcia strony
nie
obsługiwane rodzaje nośników
ciągły, składanka z perforacją
Języki i Emulacje
emulacja
P-series (Printronix)
czcionki i znaki
dynamiczny wybór czcionki: czcionka pogrubiona, pochylona, podwójnej szerokości, podwójnej wysokości, indeks górny i dolny, podkreślenia, rejestr dolny (subscript) i górny (superscript) zapewnia duży wybór możliwości zapisu,
Komunikacja
ethernet - druk w sieci LAN
opcja
standardowe rozwiązania komunikacyjne
LPT
opcjonalne rozwiązania komunikacyjne
COM
Wymiary i Waga
waga produktu (netto)
ok. 129,3 kg
szerokość produktu
686 mm
Warunki Środowiskowe
zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji
10 °C
Zasilanie
rodzaj zasilania
sieciowe AC (napięcie nieokreślone)
zużycie energii
max 390 W
Energy Star
tak
Wymagania Systemowe
Windows
Windows 95,
Windows 98,
Windows NT,
Windows 2000,
Windows XP
Zawartość Opakowania
hardware
sterowniki do urządzenia,
instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja
on site
12 miesięcy - naprawa u klienta
Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

P7000 KONSTRUKCJA NOWEJ GENERACJI
Firma Printronix jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań druku przemysłowego z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Swą doskonałą reputację zawdzięcza nie tylko projektowaniu i produkcji nowatorskich konstrukcji, ale przede wszystkim wyjątkowemu serwisowi i opiece technicznej.
Konstrukcja drukarek liniowych Printronix P7000TM zawiera szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, potwierdzających pozycję firmy w tym segmencie rynku. Technologia druku liniowego jest najważniejszym, kluczowym osiągnięciem firmy Printronix. Dzięki swej niezawodności, niskim kosztom eksploatacji i uniwersalności zastosowań pozostaje idealnym rozwiązaniem dla wydruków w sektorach biurowym i logistyki.

SKALOWANLY
Drukarki zostały stworzone z myślą o aktualnych potrzebach dotyczących wydruku oraz przyszłych wymaganiach użytkowników. Modyfikowalny system pozwala na dopasowanie drukarki do nowych standardów.

NOWATORSKI
Printronix nie tylko wynalazł i opracował technologię druku liniowego, ale dzięki nowatorskim rozwiązaniom, nadal utrzymuje niezagrożoną pozycję czołowego dostawcy drukarek liniowych. 2/3 rynku wszystkich urządzeń do intensywnej eksploatacji, pracujących w przemyśle i instytucjach finansowych – to właśnie drukarki marki Printronix

NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE
Drukarki liniowe Printronix do dziś ustanawiają standardy drukowania w przemyśle. Nowe drukarki liniowe P7000 to najniższe koszty serwisu, najmniejszy koszt jednostkowy wydrukowanej strony, najłatwiejsza obsługa i duża żywotność taśm barwiących.

GOTOWY NA ULEPSZENIA
Wszystkie powyższe udoskonalenia zaowocowały stworzeniem najlepszej drukarki liniowej w dziejach Printronix. Platforma P7000 jest jeszcze bardziej niezawodna i rozwojowa. Dzięki możliwości unowocześniania, seria P7000 może okazać się najdłużej eksploatowanym urządzeniem, kiedykolwiek posiadanym przez przedsiębiorstwo.

WYTRZYMAŁE, OSZCZĘDNE I UNIWERSALNE
Drukarki serii P7000 to niezrównana niezawodność. Kiedy Twoje wydruki muszą być wykonywane w sposób ciągły po prostu wybierz P7000, a otrzymasz maksymalną produktywność. Technologia druku liniowego zapewnia najniższe koszty wydruku strony.
Drukarka wykonuje specjalistyczne wydruki ze wszystkich ważniejszych aplikacji: raporty informacyjne, wielokartkowe dokumenty na papierze samokopiującym oraz etykiety z kodami kreskowymi.

PREZENTACJA RODZINY P7000
• Najbardziej niezawodna drukarka w historii – gwarantuje nielimitowany czas pracy i niższe koszty obsługi.
• Niezwykle wydajne taśmy barwiące – zapewniają wyraźniejszy wydruk, dłuższy okres pracy, niższe koszty
• Zintegrowany system wydruku – zapewnia dokładną kontrolę jakości i kosztów wydruku oraz planowania pracy
• Ulepszona podstawa – ułatwiony dostęp dla użytkownika i łatwa obsługa urządzenia
• Niespotykana łatwość obsługi – uproszczenie obsługi i zwiększenie wydajności

ZWIĘKSZONA NIEZAWODNOŚĆ
Żadna inna technologia druku, oprócz liniowej nie zapewni bezawaryjnego i oszczędnego wydruku dużej ilości stron. Każda, kolejna generacja drukarek Printronix oferowała wyższą jakość i większą niezawodność niż ich poprzednicy. Obecnie rodzina drukarek P7000 z szerokim wachlarzem ulepszeń, podtrzymuje tradycję najbardziej niezawodnych drukarek liniowych na świecie.

TAŚMY BARWIĄCE O ZWIĘKSZONEJ WYDAJNOŚCI
Innowacyjność dotyczy również materiałów eksploatacyjnych. Klienci zwracają uwagę na technologię druku liniowego chcąc uzyskać najniższe koszty wydruków.Printronix oferuje dziesięciokrotne oszczędności dla wysoko nakładowych wydruków w porównaniu z drukiem laserowym. Aby zwiększyć te oszczędności Printronix zaprojektował i przetestował nowe materiały do produkcji taśm, skład tuszu oraz konstrukcję szpul. Efektem tych prac jest zupełnie nowa taśma barwiąca, będąca najważniejszym atutem całej rodziny drukarek P7000. Jest ona używana zarówno do wydruków tekstowych, jak też do druku kodów kreskowych. Jest o 20% ciemniejsza i ma 3 razy większą żywotność niż najpopularniejsze dotychczas taśmy na 30 milionów znaków. Z żywotnością 90 milionów znaków, nowa taśma barwiąca znacząco zmniejsza ilość ingerencji w mechanizm drukarki, a jej wydajność przynosi obniżenie kosztów druku w przeliczeniu na stronę.

ZINTEGROWANY SYSTEM OBSŁUGI
System ten został zaprojektowany w celu ciągłego nadzoru jakości druku – eliminacji błędów, maksymalizacji wykorzystania taśmy barwiącej oraz redukcji kosztów. Printronix zastosował wbudowany system autokontroli, który nie wymaga udziału operatora. Pozwala to administratorowi systemu na precyzyjną kontrolę jakości druku, planowanie zadań i kosztów materiałów eksploatacyjnych. Rozwiązanie PrintNet wraz oprogramowaniem umożliwiającym przesyłanie informacji w sytuacji alarmowej pocztą elektroniczną to podstawa nowoczesnego zarządzania wydrukiem aplikacji w każdej firmie.

UDOSKONALONA WERSJA NA PODSTAWIE
Dla linii drukarek P7000 obudowa w wersji na podstawie została całkowicie zmodyfikowana.
• nowy projekt pokrywy umożliwia łatwą wymianę taśmy barwiącej oraz papieru,
• przestrzeń wewnętrzna została powiększona, aby umożliwić użycie 3 razy większych szpulek taśmy barwiącej,
• powiększone kółka umożliwiają łatwiejsze niż kiedykolwiek przemieszczanie drukarki,
• udoskonalenie dotyczy również sposobu prowadzenia papieru, przed i po procesie zadruku,
• zastosowanie metody wysuwania papieru do góry wraz z unowocześnioną funkcją odrywania, stwarza idealne warunki dostępu do krótkich wydruków.

MODEL W OBUDOWIE
P7000 w obudowie zapewnia tak cichą pracę, że można go z powodzeniem używać w biurach. Dodatkowo ten model zapewnia łatwą obsługę długich wydruków, gdyż cały papier jest zamknięty w szczelnej obudowie chroniącej go przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem.Zespół ruchomych łańcuszków pozwala na łatwe ułożenie całej paczki wydruków i dodatkowo zapobiega naelektryzowaniu papieru. Dla grubszych formularzy dostępna jest opcja aktywnego odbiornika SureStack. Ten dodatkowy mechanizm układania wydruków radzi sobie doskonale z najsztywniejszym, (wielowarstwowym) papierem i umożliwia złożenie wydruku w całą paczkę.Model obudowany jest więc najlepszym rozwiązaniem dla aplikacji wymagających długich wydruków bez konieczności nadzoru (wydruki zdalne, nocne itp.).

NIESPOTYKANA ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Przy projektowaniu nowej generacji drukarek liniowych wzięto pod uwagę opinie użytkowników. Wszystko w celu ułatwienia pracy i wzrostu produktywności.
• uchwyty taśmy barwiącej i szpulki zostały tak zaprojektowane, aby ułatwiać wymianę taśmy i jej dopasowywanie,
• w celu szybkiej ich identyfikacji wszystkie elementy do zmiany ustawień zostały oznaczone kolorem niebieskim,
• wprowadzono kolorowe przyciski panelu sterującego,
• szybki ‘setup’ grupuje najczęściej używane parametry w jedną łatwo modyfikowalną sekcję,
• automatyczne zapamiętywanie ustawień, zabezpiecza przed przypadkowym wykasowaniem dokonanych zmian,
• nowy system ustawiania minimalne szerokości szczeliny oddziela tę funkcję od procesu zamykania/otwierania wałka dociskowego. Obecnie odległość ta ustawiana jest specjalnym pokrętłem, co pozwala na zachowanie ustawień przy zakładaniu papieru lub taśmy.

OCHRONA INWESTYCJI
Dzisiejsze środowisko IT zmienia się szybciej niż kiedykolwiek i nie sposób przewidzieć, z jakich opcji informatycznych będziemy korzystali w przyszłości. Dlatego dla rodziny drukarek P7000 został opracowany nowy system ochrony PSA3 z rozbudowaną pamięcią i możliwościami. Tak jak drukarki serii P5000 mogły być rozbudowywane przez 9 ubiegłych lat i dopasowywane do szybko zmieniających się wymogów branży, tak nowy system PSA3 zapewnia bazę do przyszłych modyfikacji. Jeśli Twoje potrzeby będą rozwijać się w kierunku rozwiązań bezprzewodowej komunikacji czy strumieniowej obróbki danych, Twoja inwestycja w
P7000 będzie doskonale zabezpieczona.

ŁĄCZNOŚĆ I ZGODNOŚĆ
Drukarki P7000 wyposażone są w emulacje używane w innych tego typu urządzeniach. Przełączenie pomiędzy kablowym Ethernetem, bezprzewodowym Ethernetem, portem szeregowym lub równoległym a Coax/Twinax odbywa się w sposób automatyczny. Pozwala to łatwo przyłączyć nową drukarkę do istniejących, złożonych systemów. Często jest to najwłaściwsze rozwiązanie dla urządzeń pracujących w różnych środowiskach. Dostępne emulacje to: P-series, PGL, VGL, Code-V, DEC LG, PCL2, ANSI, IPDS, CT oraz najpowszechniejsze języki serial matrix. Wszystko to powoduje, iż w razie potrzeby można swobodnie przechodzić z jednej emulacji do drugiej, bez jakichkolwiek strat danych. Drukarki serii P7000 mogą łatwo zastąpić każdy z wcześniejszych modeli Printronix, jak również produkty konkurencyjne.

ELASTYCZNOŚĆ I DOPASOWANIE
W celu odpowiedniego dopasowania do określonej aplikacji wszystkie drukarki P7000 wyposażone są standardowo w system przechwytywania i modyfikacji strumienia danych przed wydrukiem. Zmiany mogą być skorygowane lub zmodyfikowane bez konieczności kosztownych zmian oprogramowania.

ETHERNET Z KONTROLĄ ZADAŃ
Istnieje wiele instalacji drukarek liniowych opartych o system Coax/Twinax. Odejście od systemu IBM do systemu opartego o sieć Ethernet eliminowało kosztowną i mało elastyczną infrastrukturę, ale wykluczało cenną możliwość kontroli zadań. Teraz dzięki emulacjom: TN3270, TN5250 i najnowszym IPDS, użytkownik może korzystać z Ethernetu, nie tracąc przy tym kontroli nad istotnymi dla funkcjonowania całego systemu aplikacjami.

PRINTNET ENTERPRISE
Przedsiębiorstwa pragnące osiągnąć sukces muszą być bardzo elastyczne i szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Taką elastyczność zapewnia PrintNet poprzez przekazanie pełnej kontroli nad wydrukami, działającymi w systemie rozproszonym

Dzięki połączeniu zintegrowanego adaptera Ethernet z oprogramowaniem opartym na języku Java, PrintNet zapewnia:
• wzrost efektywności poprzez centralne zarządzanie organizacją obsługi wydruków w sieci LAN/WAN, możliwością konfigurowania i monitorowania pracy w całej sieci,
• redukcję kosztów przestojów dzięki komunikatom przesyłanym z drukarki poprzez e-mail, na pager lub telefon komórkowy,
• wzrost bezpieczeństwa przez możliwość zdalnego zablokowania dostępu osób niepowołanych,
• pełną zgodność, nie tylko ze wszystkimi drukarkami liniowymi, ale również z drukarkami kodów kreskowych, drukarkami etykiet i innymi urządzeniami drukującymi

Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.
Ważne! Strona internetowa Centrum Druku stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka, są one wymagane do poprawnego jej funkcjonowania. Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub dowiedz się więcej na temat cookies i naszej polityki prywatności.
Informujemy, że z dniem 29 lutego 2020 r. administratorem danych osobowych w naszym sklepie jest Centrum Druku AM Stachura sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-054), ul. Czarnowiejska 43, KRS: 0000830855. Twoje dane przetwarzane będą w celach związanych z obsługą zapytań i realizacją zamówień zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – RODO.