Infolinia: 801 61 62 61 | 794 464 464 | 12 631 38 30 Live chat: porozmawiaj z konsultantem

    Miejsce użytkowania:
    * nie wybrano

    Przeznaczenie do druku:

Krok   Potrzebuję drukarki:
  • Producent urządzenia:

    Brother Canon Dymo Epson HP Konica-Minolta Kyocera-Mita Lexmark Oki Printronix Ricoh Samsung Xerox Zebra
  • Seria urządzenia:

  • Model urządzenia:

Zobacz

Praca w Centrum Druku

Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz na stronach:
pracuj.pl
infopraca.pl

Dodatkowo oferujemy pracę na stanowiskach:
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ DRUKU

Główne zadania:

• realizowanie założonych planów sprzedażowych,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• utrzymywanie stałych relacji biznesowych na wyznaczonym obszarze,
• oferowanie rozwiązań związanych z drukiem, w szczególności:
            - urządzeń drukujących i kopiujących,
            - materiałów eksploatacyjnych oryginalnych i kompatybilnych,
            - nośników do druku oraz umów kontraktowych na druk ze wsparciem serwisowym.

 Oferujemy:

• pracę zdalną lub w siedzibie firmy,
• elastyczne godziny pracy,
• umowę B2B i atrakcyjny system wynagrodzeń,
• narzędzia niezbędne do realizacji zadań:
         - samochód firmowy klasy Ford Focus
         - laptop
         - telefon,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz realizacji projektów handlowych,
• szkolenia produktowe i sprzedażowe,
• dostęp do bazy klientów i CRM,
• dostęp do szerokiego portfolio rozwiązań z zakresu przetwarzania obrazu,
• wsparcie techniczne, handlowe i prawne.

 Oczekujemy:

• doświadczenia w sprzedaży B2B minimum 3 lata (konieczne),
• doświadczenia w sprzedaży rozwiązań do druku (konieczne),
• doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych,
• umiejętności przygotowywania i prowadzenia prezentacji,
• znajomości technik sprzedaży oraz aktywnych form pozyskiwania klienta,
• znajomości języka angielskiego pozwalającej na analizę dokumentacji technicznej,
• gotowości do częstych podróży na terenie Polski (na wyznaczonym obszarze),
• prawa jazdy kat B,
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi.

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z renomowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży rozwiązań do druku, zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV): praca@cd2.pl

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą rekrutacji w firmie Centrum Druku sp. j.: www.centrumdruku.com.pl/rekrutacja_RODO

Prosimy o zapoznanie się i zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Centrum Druku sp.j. z siedzibą w Krakowie (30-054 Kraków), ul. Czarnowiejska 43, KRS: 0000493436, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do Centrum Druku sp.j. z siedzibą w Krakowie. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Informujemy, że z dniem 25 maja 2018 r. administratorem danych osobowych w naszym sklepie jest Centrum Druku sp. j. z siedzibą w Krakowie (30-054), ul. Czarnowiejska 43, KRS: 0000493436. Twoje dane przetwarzane będą w celach związanych z obsługą zapytań i realizacją zamówień zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – RODO.