Infolinia: 801 61 62 61 | 12 631 38 30 Live chat: porozmawiaj z konsultantem

    Miejsce użytkowania:
    * nie wybrano

    Przeznaczenie do druku:

Krok   Potrzebuję drukarki:
  • Producent urządzenia:

    Brother Canon Dymo Epson HP Konica-Minolta Kyocera-Mita Lexmark Mutoh Oki Panasonic Philips Printronix Ricoh Samsung Teriostar Xerox Zebra
  • Seria urządzenia:

  • Model urządzenia:

Zobacz

Praca w Centrum Druku

PROGRAMISTA/WDROŻENIOWIEC

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację systemu ERP Enova oraz tworzenie dodatków, raportów i rozszerzeń systemu. ERP Enova używany w firmie jest ciągle rozwijany pod kątem poprawy ergonomii pracy oraz dostosowania do nowych potrzeb.

Wymagania:

• znajomość konfiguracji systemu Enova ERP (Kadry i płace, Księgowość, Handel, CRM, Serwis, Analizy),
• znajomość języków programowania używanych w Enova (.Net 4, JavaScript, C#, WCF, ASP),
• znajomość baz danych MSSQL,
• znajomość zagadnień z zakresu księgowości, kadr, handlu i magazynu,
• umiejętność kreatywnego działania pod presją czasu,
• zdolność rozwiązywania problemów,
• zaangażowanie w projekt,
• odpowiedzialność za efekty swojej pracy,
• poczucie humoru,
• zdrowy rozsądek.

Mile widziane:

• znajomość .NET, ASP, VisualStudio, Zend Framework,
• doświadczenie przy projektowaniu aplikacji,
• znajomość HTML,PHP,MySQL,
• znajomość zagadnień e-commerce.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• możliwość rozwoju,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• pracę w młodym zespole,
• liczne programistyczne i koncepcyjne wyzwania.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV oraz link do portfolio) na adres e-mailowy: praca@cd2.pl. W tytule zgłoszenia proszę podać: PROGRAMISTA/WDROŻENIOWIEC.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Druku sp.j. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

PROGRAMISTA PHP

Centrum Druku, lider e-commerce w dziedzinie sprzedaży urządzeń drukujących poszukuje pełnej energii osoby do działu IT. Szukamy osoby zorganizowanej, pełnej pomysłów, chcącej się uczyć i rozwijać. Dołącz do nas i współtwórz z nami innowacyjne rozwiązania e-commerce!

Wymagania:

• minimum 2 letnie doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji webowych,
• znajomość technologii internetowych (HTML, XHTML, XML, CSS, JS),
• znajomość PHP5 OOP, MySQL, JQuery, AJAX, JSON,
• znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać swobodnie dokumentację techniczną,
• umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

• znajomość systemu zarządzania wersjami (GIT/SVN),
• znajomość Zend/Symfony Framework i architektury MVC,
• znajomość C#, .NET i MSSQL,
• poczucie humoru.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju podczas tworzenia nowych rozwiązań e-commerce,
• wyjazdy,
• liczne programistyczne wyzwania,
• umowę o pracę lub działalność (do wyboru).

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV ze zdjęciem) na adres e-mailowy: praca@cd2.pl
W tytule zgłoszenia proszę podać: PROGRAMISTA PHP.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Druku sp.j. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ DRUKU

Główne zadania:

• realizowanie założonych planów sprzedażowych,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• utrzymywanie stałych relacji biznesowych na wyznaczonym obszarze,
• oferowanie rozwiązań związanych z drukiem, w szczególności:
            - urządzeń drukujących i kopiujących,
            - materiałów eksploatacyjnych oryginalnych i kompatybilnych,
            - nośników do druku oraz umów kontraktowych na druk ze wsparciem serwisowym.

 Oferujemy:

• pracę zdalną lub w siedzibie firmy,
• elastyczne godziny pracy,
• umowę B2B i atrakcyjny system wynagrodzeń,
• narzędzia niezbędne do realizacji zadań:
         - samochód firmowy klasy Ford Focus
         - laptop
         - telefon,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz realizacji projektów handlowych,
• szkolenia produktowe i sprzedażowe,
• dostęp do bazy klientów i CRM,
• dostęp do szerokiego portfolio rozwiązań z zakresu przetwarzania obrazu,
• wsparcie techniczne, handlowe i prawne.

 Oczekujemy:

• doświadczenia w sprzedaży B2B minimum 3 lata (konieczne),
• doświadczenia w sprzedaży rozwiązań do druku (konieczne),
• doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych,
• umiejętności przygotowywania i prowadzenia prezentacji,
• znajomości technik sprzedaży oraz aktywnych form pozyskiwania klienta,
• znajomości języka angielskiego pozwalającej na analizę dokumentacji technicznej,
• gotowości do częstych podróży na terenie Polski (na wyznaczonym obszarze),
• prawa jazdy kat B,
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi.

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z renomowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży rozwiązań do druku, zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV): praca@cd2.pl